| mgtow a întrebat:

Salut, la toata lumea, azi iesisem de la servici acum vreo 20 de minute si inainte sa ajung la masina mea vine o fata si imi lasa un inel, o intreb cine e si imi zice doar (iti vei da seama dc iti dau acest inel) a plecat si m-a lasat uimit cred ca are vreo 20 de ani ca e inalta cu parul lung in fine, dc nu a stat sa vb cu mine oare? M-a lasat cu gura cascata.

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Frumoasa intamplare, romantica dar si misterioasa. Daca inelul nu ti-e cunoscut, de la o alta fata...stii ce inseamna, nu? Logodna!

6 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Poate are vreo ascunzatoare secreta in care gasesti cererea in casatorie!
Bafta prietene!

| NickiMinaj a răspuns:

Ce oameni rai... fairytales do happen. U just gotta have faith.

| Baby a răspuns:

Cand ziceai ca ai visat asta?

| chandnisharma a răspuns:

Poate te-a incurcat cu altcineva laughing)

| MANDY_2679 a răspuns:

Prea multe filmee
winkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa jungi la masina te gandeai la asta sau dupa ca nu inteleg, visatorule