| Florin02 a întrebat:

Hei am 16 ani si am lungimea penisului de aproximativ 21 de centimetri. sa imi fac probleme? este prea mare pentru varsta asta sau este ceva normal.

12 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Hai sinucide-te.

| shadow72 a răspuns:

Vezi ce o sa urle gagicata

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Ce-ti mai place sa te lauzi! laughing

| badboy18 a răspuns:

No o sa fie prb...ce aia la filme porno au prb tonguetongue?

| Nicux1 a răspuns:

De ce sa-ti faci ma probleme ca nu o sa incape in pzd? Altele isi baga levierul si n-au probleme si evierul e de la 50 cm.

| Mihaitzz a răspuns:

Mai taie din ele dale draQ! laughing

| chazzZ a răspuns:

Cam mare crede-ma!
Nu o sa incapa in intregime daca intelegi ce vreau sa zic. Nu e placut straight face.

| superboy9999 a răspuns:

Ai grija sa n-o lovesti pe iubita-ta.Mai taie din el laughing:->

| pandispan2011 a răspuns:

Baaii therente

| AnOnIm1220 a răspuns:

E prea mare...du-te pana la medic sa vezi ce iti spune...

| HaarpCord97 a răspuns:

Eu la 14 ani o aveam de 20 de CM, nu iti face griji ar trebui sa te mandresti cu asta.

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru HaarpCord97):

Da mahlaughingla 14 ani o aveai cat casalaughing