| Hellen456 a întrebat:

Salut lume, tipul pe care il plac si care m-a placut si a vrut ceva cu mine da eu nu am vrut ceva cu el da nu stiam ce vreau atunci. I-am dat ador la una si nu stiu ce sa cred si ea i-a dat lui dar tot ma mai cauta pe mine si vad ca nu ii sunt indiferenta. Ce sa fac in situatia asta, ma vrea pe mine sau pe aia?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Jok12345 a răspuns:

Daca nu ești cu el intr-o relatie el poate face ce vrea cand vrea. Poate sa vorbeasca si cu tine si cu inca 10 tu nu ii poti cere socoteala. Daca i-a dat ador nu inseamna ca e mare iubire. Te-ai intrebat ca poate el a vrut ceva cu tine si tu l-ai refuzat, iar el a decis sa nu mai insiste si incearca sa fie deja cu alta fata, iar el poate inca te place si te vrea, iar tu esti rece cu el. Daca vrei ceva cu el atunci scrie-i si tu lui, nu ii spune direct ca il iubesti, doar scrie-i si vezi daca el are placere sa vorbeasca cu tine, o sa vezi cum decurg lucruri o saptamana si dupa deja vă veti putea deja marturisi sentimentele.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu isi bati joc de el, adica el a vrut ceva cu tine iar tu nu, acum intrebi de ce a dat ador la alta, esti incredibila sincer

| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta are daca-l placi tu sau nu, odata ce nu-ti este prieten sau iubit, are voie sa dea ador la cine vrea el si sa iasa cu cine are chef.
Nici cautatul nu inseamna ceva, odata ce mai cauta si pe altele si probabil ca iese cu ele, de plictiseala sau cine stie, poate interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Suntem noi prezicatori sa stim, e prostesc sa joci rolul fetei proaste, rusinate, care nu stie ce vrea pe moment. Ai vazut ce ai facut?

| Catalina990099 a răspuns:

Nu poti ajunge la concluzia ca de la un ador o vrea pe fata aia sau pe tine.
Nu esti intr-o relatie cu el ca sa iti pui intrebarea asta.
Intreaba-l direct daca vrea ceva cu tine.

| Hellen456 explică (pentru Catalina990099):

Isi dau reciproc adoruri nu a fost doar unu singur si pe bune nu ii da ador de prost ce e

| Catalina990099 a răspuns (pentru Hellen456):

Păi intreaba-l, doar asa vei afla. Bine, acum nu ii spune că i-a dat ador ăleia, după o sa te creadă disperata