| Anonim0678 a întrebat:

Salut lume, vin cu o problema. Am făcut sex neprotejat a doua zi după ce i s-a terminat ciclu, de atunci au trecut aproape 2 săptămâni. Dacă iubita mea rămânea gravida trebuia sa aibă simptome pana acum, poate face un test de sarcina? Va mulțumesc mult pentru atenția acordata și sper sa primesc doar răspunsuri ok și nu la mișto, o seara buna.

3 răspunsuri:
| GeorgeCazan a răspuns:

Test de sarcină după 3 săptămâni...zic.

"Să aibă simptome" sarcina nu e o boală.

Dacă nu vrei să o lași însărcinată pe prietena ta, de ce nu folosești prezervativul?

"O seara bună?" se vrea a fi o formă de salut sau ne întrebi dacă seara e bună? Că după o formă de salut nu sună ca o întrebare...

| Lambruzau a răspuns:

Maiiii, bravo, imi place ca esti atent cu iubita ta!
Semnele fiziologice inca nu apar, dupa 2 sapt.
Cu testul "barza" se poate sa va dea indicii, va uitati ca scrie pe test sau va documentati pe google, pe prospectele testelor.

| Anonim0678 explică:

Menționez ca am ejaculat afară, am uitat sa spun