| Florinacristina a întrebat:

Bună seara, imi intarzie ciclu si am făcut azi un test, a iesit negativ, au trecut 1si 2 săptămâni de la contact, pot fi gravida sau de ce nu imi vine ciclu? Va mulțumesc

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna. Ciclul menstrual nu se regleaza decat de la o anumita varsta in sus, iar din cauza stresului, a aniconceptionalelor si altor factori externi, se poate deregla inapoi imediat, foarte usor.Cate zile ti-a intarziat? Apoi, esti sigura ca ai facut testul in mod corect?

| Fonk a răspuns:

Poate ai ramas, sau ai racit, fa un test sa vezi daca ai ramas

| Florinacristina explică (pentru Fonk):

Am specificat ca am făcut și a ieșit negativ

| Fonk a răspuns (pentru Florinacristina):

Am ratat cuvantul "azi", pai de ce mai intrebi dacă ești atât de sigură pe test? E raceala evident daca e negativ + mai sunt care au puns aceeasi intrebare si nu au fost.

| Florinacristina explică:

În primul rand cine te-a întrebat te bagi și tu în seama vezi -ti de treabă

| expertinverificareaetichetelor a răspuns:

Buna ziua, ati castigat la 1/69 felicitari!