| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Salut, m.a innebunit un prieten ca aceasta fata face caterinca de minestraight face [ ca ma place ]
Ea in momentu` asta este cu un baiat [ coleg cu mine in clasa ]
Ea spune ca ii place de mine. etc
Daca mai zic odata ca face misto de mine ca nu mai am ce sa discut cu ea...ETC...Adica de multe ori ne pupam pe obraz etc. [ mai ales la adevar si provocare ]laughing Ce.ar trebuii sa fac?

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Conteză că ești o rățușcă urâtă.
De o lună ești cu aceleași întrebări referitoare la copila aia.
Las-o în ***** măsii.

| adywow a răspuns:

Pai daca o placi zii asta, poate asteapta sa faci un pas si tu, ca doar esti baiat happy

| s3byk91 a răspuns (pentru adywow):

Uite-te ce nickname are

| RatuscaCeaUrata explică (pentru s3byk91):

1. Nu e contul' meu
2. Daca intrii aici sa comentezi aici degeaba. IESI

| s3byk91 a răspuns (pentru RatuscaCeaUrata):

Daca nu e contul tau macar explica ce d-zeu esti. fata sau baiat. nu se intelege nimic din ce intrebare ai pus distrusule.

Răspuns utilizator avertizat