| anonim_4396 a întrebat:

M-a scuzati de intrebare, poate pare stupid, dar cum poti vedea daca fata e virgina sau nu? Dupa ce criterii se poate observa asta? Ea simte ceva schimbari in corp?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In afara de ruperea himenului, nu exista alte schimbari. Si himenul il poti vedea daca te uiti in niste poze dintr-un atlas de anatomie si apoi examinezi cu atentie vulva fetei. Dar eu zic sa o intrebi pur si simplu. Nu cred ca exista prea multe fete atat de josnice incat sa minta legat de asa ceva.

| Allexis a răspuns:

@ GresitaEIntrebarea - super raspuns. @ Sofletel - nu poti vedea daca fata e virgina sau nu. Daca iti intra penisul usor in ea, nu mai e. happy

| Ru_6428 a răspuns:

Te duci la medic si iti da verdictul happy

| Gabbytzu a răspuns:

Pai...in primul rand nu simte nici o schimbare...
Poti vedea mergand la ginecolog...laughing
Acolo o sa; i faca un ecograf(nu tr sa se dezbrace).si ii apare daca uterul e mare sau mic. daca e mic e virgina si daca e mare nu mai e virgina

| sophy_5853 a răspuns:

Fizic nu exista nicio schimbare, procesul de dezvoltare poate este putin mai rapid.himenul este cel care face diferentalaughing) in rest, nu ai cum sa vezi daca este virgina sau nu, doar la ginecolog.

| Cayla a răspuns:

... Pai cand faci dragoste cu o fata virgina, simti si tu durere cat si ea!