| Macacnonstop69 a întrebat:

M-am îndrăgostit foarte tare de un bombardier. El este foarte drăguț dar nu și cu mine. Tot ce vrea el de la mine este să facă sex cu mine. Eu chiar îl iubesc și nu știu dacă să fac sex cu el sau nu. Plus că și părinții mei nu ar fi de acord cu el pentru că este un pic cam ciudat fiind un bombardier. Vă rog ajutați-mă și spuneți-mi dacă să fac sex cu el sau nu.

22 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

A face sau a nu face sex? Aceasta este întrebarea. Pe bune?!

| Macacnonstop69 explică (pentru Ofiintă):

Da. Pe bune, eu chiar am nevoie de ajutor, așa ca dacă nu ai sfaturi nu comenta. Pupici?

| Ofiintă a răspuns (pentru Macacnonstop69):

Ce tip de ajutor ti-ar fi de folos? Nu poate nimeni să-ți insufle rațiune, te asigur happy

| Adry05 a răspuns:

Bă cum să luați în serios
1. asemenea întrebare
2. pe cineva cu numele ăla

| Ofiintă a răspuns (pentru Adry05):

Tocmai ce i-am "remarcat" numele laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Da ce-are?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A,stai,acum am sesizat!

| RAY a răspuns:

Cu ce sa te ajutam?

| corbulalbrosu a răspuns:

Vrei sa devii si tu ''inca una'' dintre ''numeroasele'' victime pe care le are la activ si chiar se faleste si mandreste fiecare ''bombardier'' ticalos si nenorocit?

| Sofer a răspuns:

Faci sex cu el o data și după ramai tot singura. Nu o face! Găseșteți un băiat ok și cuminte.

| CodrutElian1990 a răspuns:

O femeie se plange unui politist ca "a fost abuzata" de un barbat. Politistul o intreaba unde si cum s-a intamplat. Aceasta spune ca a dus-o cu masina in padure la Baneasa. Si ce numar, intreaba politistul, dorind sa afle nr. masinii. la care femeia raspunde: Ah, ce numar, ce numar!
Daca poti sa zici si tu asta dupa, poate merita.laughing

| Alverto a răspuns:

Cât la sută predomină prostia in România frate?
Auzi ce zice, să facă sex sau nu cu un bombardier
Eu zic sa te duci să vezi ce a mai postat vulpița și ce manele mai sunt in trend ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti motivul pentru care cei ca mine raman singuri!

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Motivul ești doar tu însuți. Nimeni nu este responsabil pentru eșecurile tale sentimentale.

| RAY a răspuns (pentru Ofiintă):

Ce vina are ca nu atrage sexul opus?

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Sunt n femei in această țară. Trebuie să existe cineva pentru el, cât și pentru tine.
Această persoană va apărea atunci când veti fi pregătiți să o primiți si nu obsedați de ideea de a avea pe cineva.

| RAY a răspuns (pentru Ofiintă):

Pt tine ca fata e usor sa spui, nu stii cum e sa fi respins de swxul opus mereu dar sa visezi ca nu stiu unde si cand e jumatatea ta, ce vina are omul ca asa sa născut, daca nu esti validat fizic ramai virgin sau mereu in zona prieteniei

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Nu este deloc ușor, chiar și in ipostaza de femeie. Dacă era la fel cum susții tu, cel mai probabil aveam pe cineva.
Mereu avem tendința de a considera că altora le este mai ușor.
Dar nu iti face probleme, și eu la rândul meu am fost respinsă de către sexul opus.
Ce-i drept, puțin imi pasă. happy
Eu una, nu prezint frustrare. Depinde de mentalitatea fiecăruia.

| EntertainYou a răspuns:

Prima data am inteles ca te-ai indragostit de metroul din Bucuresti (Bombardier Movia). Caz in care te-as incuraja sa faci sex cu toti oamenii din metrou in timp ce va protejati cu mastile pe nas, desigur!

| Lowkee a răspuns:

Nu esti amuzant deloc, revino cand ai umor.

| Anonymous4433 a răspuns:

Eu as zice sa nu... spre binele tau.
Da-l incolo ca din-asta ca el mai sunt. Exagerat de multi, din pacate. Nu e nimic special
Eu zic ca nu merita, mai ales ca cel mai probabil vrea doar sa te foloseasca.

| Mister09 a răspuns:

Ți o pune și apoi un șut in fund primesti. N o face cu el, ai sa regreți