| ds01 a întrebat:

Salut! M-am masturbat într-o zi, dar imediat după ejaculări am simțit o presiune în penis și testicule, un disconfort de scurtă durată. Apoi timp de două zile când mergeam la baie să urinez, primul strop de ieșea era sânge, apoi urină normală. Acum când urinez, simt ca o usturime, primele două secunde apoi totul e normal. Ce poate să fie oare? O venă spartă sau ceva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

A fost o masturbare foarte violenta sau dusa la extrem, adica mai multe masturbari consecutive daca ai iesit cu sange, fiindca ti-ai iritat canalele. S-a oprit sangerarea?
Daca nu s-a oprit fugi la spital si vezi ce ti se intampla!
Iar pe viitor masturbarea trebuie sa se faca de 2-3 ori pe saptamana, nu mai des, ca risti sa-ti nenorocesti penisul si organele reproducatoare.

| ds01 explică (pentru Violleta2022):

Acum nu mai curge sânge, doar primele două zile când începeam să urinez. Acum simt doar o mică usturare, două secunde, chiar când iese urina, după totul este normal.