| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mi-s-a umflat penisul dupa mai multe masturbari in decurs de 3-4 ore
trece de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| komy1414 a răspuns:

Daca te referi la inflamatia gandului atunci poate fi o iritatie datorita frecarii. Daca e inflamat tot poate fi iritat tesutul erectil, acest aspect poate fi insotit si de durere. In cazul in care nu trece in 24-48 ore sau daca durerea e insuportabila recomand o vizita la URO. (Compresa cu apa rece, chiar cuburi de gheata intr-un material ca sa nu vina in contact direct cu pielea si desigur, repaus big grin ). Bafta!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

DA, trece de la sine!

Iar pe viitor NU mai exagera.

Toate cele bune.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Din partea mea tot respectul!
Imi cam dau seama ce performanta aveai daca era si o fata.Cred ca jumate de zi o nenoroceai laughing
Man..cand ai pofte de genu si nu ai prietena du-te la o bagaboana si te racoreste aia de nu esti bun de nimic.
Fa si tu economie si nu mai bea o saptamana.

| EddiWeed a răspuns:

Masturbeaza'te mai rar.o sa iti treaca nu te ingrijora

| Valutzzzu a răspuns:

Sfat: NU TE MAI MASTURBA ASA DE DES, sau fa-ti o iubita

| Molecula a răspuns:

Frate, te pun eu sa exagerezi? daca te masturbezi in draci te poti imbolnavi, de maxim 2-3 ori pe saptamana e ok