| Andrey_7532 a întrebat:

Salut
M-am mutat la alt liceu si imi place la nebunie de o fata.Cred ca si ea ma place dupa felul in care ma priveste, ma baga in seama.Sa i spun sincer ca o plac?
Ce parere aveti fetelor?

3 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Normal spune.i ce simti ...si ca ti., ar placea sa va cunoasteti mai bine...
cu siguranta va iesi ceva frumos
succes:*:*:*:*:*:*:

| ionika17 a răspuns:

Da, sigur te placehappyNu mai astepta ca poate o pierzihee hee

| DaianaPiersicutza a răspuns:

Vorbeste cu ea frate. Tu esti baiatul deci tu trebuie sa faci primul pas. Bine si fetele ar trebui sa faca cate odata da crede-ma ca ele se chinuie. Unele. Altele se lasa sedse. Eu de exemplu ma chinuiam frate sa-l fac pe unu sa ma bage in seama cand de fapt tipului nici nu-i placea de mine. Am trecut mai departe.