| Neron a întrebat:

Salut.M-am operat de 2 ori la testicule,aveam 1, l-au pus la.loc insa tot era mai sus, m-am operat iar si acum este cam.la aceeasi distanta, pot avea copii?

P.s cand.ma masturbez nu am sperma

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura persoana care iti poate da un raspuns cert, sigur, corect dar mai ales avizat si/sau profesional, este medicul care ti-a efectuat operatia de repozitionare a testiculelor. Sanatate!

| aXy99 a răspuns:

Nu inteleg. Aveai 1 si l-au pus la loc pe care? Deci ti-au extirpat unicul testicul si l-ai pus la loc sau cum? Daca nu ai sperma, evident ca nu poti avea nici copii.