| Neron a întrebat:

Salut, m-am operat la testicule fiindca aveam unu si acum am doua, dar cand ma masturbez nu imi da sperma, am 13 ani, help!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta glandele cu rol de reproducere care vor produce sperma in viitor inca nu au ajuns la stadiul de maturizare si din acest motiv probabil ca nici vezicula seminala si nici prostata inca nu si-au inceput activitatea. In generat in cazul baietilor maturizarea glandelor sexuale si producerea primelor ejaculari de sperma veritabila se produce in jurul varstei de 14 ani. Deci se poate considera si raspunde afirmativ ca DA, deocamdata situatia ta este normala de a nu se produce sperma la aceasta varsta. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa le opresti si sa le pornesti la loc?

| Camuflaj2017x a răspuns:

Si cu ce Dumnezeu te ajuta pe tine daca iti da sperma ma copile?laughing serios acum...penibil.

Răspuns utilizator avertizat