| Boom1996p a întrebat:

Am 15 ani si cand ma masturbez nu-mi da sperma si imi este frica ca nu voi face copii! Insa tin sa mentionez faptul ca mi-a dat sperma de 2 ori in timpul somnului. Pareri va rog

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca organismul tau deocamdata nu ai ajuns la dezvoltarea fizica si nici varsta la care organele aparatului tau reproducator sa fie complet maturizate. Insa polutiile nocturne care s-au produs involuntar, prevestesc faptul ca in scurt timp organele tale reproducatoare vor incepe sa functioneze normal. Multa sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Treci pe la medicul de familie.

| Goete a răspuns:

Cine nu iti da sperma cand te masturbezi?
Si atunci, de ce te mai masturbezi?

| chuckmanson a răspuns:

Ai doar 15 ani și deja vrei copii?

| Boom1996p explică (pentru chuckmanson):

Off doamne cat de mult se interpreteaza. imi faceam griji pentru viitor. atunci cand voi avea 25-26 de anii si voi dori unul...

| SupMates a răspuns:

E timp, nu dispera...

| AtriunBoi a răspuns:

Este normal, incearca sa nu te mai masturbezi pentru o perioada si dupa incearca dupa vreo 2 saptamani

| Boom1996p explică (pentru AtriunBoi):

Nu ma mastuebez des. maxim o data pe luna

| AtriunBoi a răspuns (pentru Boom1996p):

Atunci incearca sa o faci mai des!