| Angelll98w a întrebat:

Salut,ma doare un sin, sinul sting ...cind il apas doare inauntru ..de la ce?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea resimtita la nivelul sanilor poate fi ciclica, adica acea durere ce apare inainte de menstruatie, sau cea care apare aciclic si al carui motiv poate fi de natura fiziologica (crestere in dimensiune), cea datorata apasarii pricinuita de un sutient inadecvat ca forma/marime sau de natura medicala.In astfel de situatii o consultatie medicala ocazionala/punctuala sau una de rutina efectuata de medicul de familie se impune fiindca poate depista si preveni aparitia unor posibile afectiuni. Multa sanatate.

| raluk27 a răspuns:

Ori te-ai lovit ori esti inainte de menstruatie.

| narcisaiuliana90 a răspuns:

Heii! Nu iti face griji. Depinde cati ani ai. Daca esti la varsta pubertatii inseamna ca iti cresc. Si eu am trecut prin asta