| anonim_4396 a întrebat:

Help mee! ma doare rau desupra buricului! cand ma apas parca e ca simt galma asa inauntrucrying nu mai pot! va rog sa ma ajutati! funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Poate sa fie ceva ori de la stomac, ori de la bila(colecist). Sfatul meu este sa nu mananci nimic si sa mergi pana la farmacie si sa-ti dea un calmant, iar maine(sau in seara asta) du-te de urgenta la medic. Daca stai acasa nu o sa se rezolve de la sine doar cu calmante.

1 răspuns:
| jadir a răspuns:

Poate esti constipat/a consuma merge acrisoare, ceai de musetel si legume fierte. Daca nu trece du-te la medic, bafta!