| carmenlovepizza a întrebat:

Hei..Am 15 ani si inainte sa inceapa vacanta de vara am cunoscut un baiat Alex de 17 ani si toti prietenii mei mi-au x
zis sa am grija ce fac ca el e baiat rau si dinastea.Am ineput sa iesim pe afara sa vb cu orele la telefon, am inceput sa fumez si am ajuns sa fim impreuna.
El mi-a prezentat doi prietenii de-ai lui pe Bogdan si Darius si ei au tot 17 ani.
Eu si Alex ne tot certam si ne impacam si tot asa.Eram cu Alex intr-o zi si a vebit unul la el sa il bata...ala a facut rost de nr meu si a inceput sa imi scrie ca s-a indragostit de mine si daca nu ies cu el sa vorbim, vine cu mai multi si il bate pe Alex.
Si am iesit si ne-a vazut o prietena de-a lui Alex si el a crezut ca il insel si s-a despartit de mine dar am ramas prietenii.
Acum 2 zile eram cu ei afara si mi s-a facut rau si le-am zis sa plece ca vad eu ce fac si au plecat dar Darius s-a intors inapoi si a zis ca nu ma poata lasa singura daca imi e rau si m-a tinut in brate pana mi-a trecut. Dupa m-a sarutat l-am impins si am plecat si a venit dupa mine si a inceput sa isi ceara scuze si l-am intrebat ca dracu vrea de fapt si a zis ca nu vrea nmc altceva dacat sa fiu fericita si sa imi fie bine..Si ne-am mai vazut singuri si ne luam in brate, ne sarutam, povestim..Si am uitat sa mentionez ca eu cu Alex nu ne-am prea inteles pentru ca atunci cand l-am cunoscut mama mea murise cu 3 sapt. in urma si am stat cu el doar ca sa nu mai sufar asa tare.
Eu acum ce ar trebui sa fac sa continui "relatia" asta ascunsa cu Darius avand in vedere ca ma simt bine cu el?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca Darius a fost langa tine in momentele grele, este bine sa continui relatia cu el.

| DaniTDCI a răspuns:

Ti-as recomanda sa bei antigel happy

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Sunteti curiosi sa aflati ce urmeaza? ramaneti pe fir ca revenim si cu sezonul 2 episodul 1 in forta din noua telenovela "Carmen&Alex&Prietenii".

| Stephanie20 a răspuns:

In primul rand imi pare rau pentru pierderea mamei tale. Trebuie sa fii puternica.
In al doilea rand fa ce-ti spune inima. Daca tu te simti bine in preajma lui atunci continua relatia cu el.
Toate cele bune

| nutrbnume a răspuns:

Sti ce ar trebui sa faci? NU TE MAI UITA LA VIOLETTA