| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc Mihai si am 13 ani. Imi place foarte mult de o fata de la mine din scoala dar nu stiu daca sentimentul este reciproc(este de varsta mea), vorbesc aproape zilnic cu ea pe mess dar la scoala ea sta mai mult cu fetele iar eu cu baietii, suntem prieteni foarte buni si nu avem secrete intre noi. Cum pot afla daca ma place sau nu? sad [ Dau Fundita celui/celei care ma ajuta big grin ]

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Fii mai curajos, Artie! Ce naiba, doar suntem barbati! Uita-te la mine : vezi ce frumos m-am facut de cand sunt curajos?
Spune-i Artie! Spune-i ce simti pentru ea. Spune-i ca e frumoasa, spune-i ca o adori, spune-i ca viata iti pare mai frumoasa cand esti cu ea, spune-i ca ai dori sa impartasesti cu ea bucuriile vietii precum si necazurile, spune-i vorbe dulci, fii tandru cu ea,...
Poti incepe chiar azi! Da, chiar asa azi e o zi potrivita! O sa vezi ca va fi de vis!
Succes Artie! Am sa-ti tin pumnii! Tu sa ma tii la curent. Bine?

7 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Daca sunteti prieteni de atat timp de ce nu o intrebi daca te place. Du-te si vorbeste cu ea si spune-i ca o placi poate sentimentele sunt reciprocehappybafta

| RoberT_2406 a răspuns:

O intrebi happy daca asta ti se pare prea greu pune pe una di prietenele ei s-o intrebe pentru tine happy

Succes!

| adryano_7933 a răspuns:

Pai eu as zice sa ii spui ca iti place de ea.big grin si daca si ei ii place de tine va veni totul de la sinewinking parerea meawinking.

Mai multe nare rostwinking

altfel n-ai cum sa stii daca ii place ei de tine straight face (parerea mea)

| pufocila a răspuns:

Uite ce e!
intreab-o eu asa am avut si mai am primul iubit!@@!

pa

| rosogalavinia a răspuns:

Auzi si eu am 13 ani si sunt fata atata timp cat va evitati reciproc inseamna ca exista un sentiment intre voi doi ar trebui sa ii spui ce simti direct sau pe mes si atunci ati afla adevarul. Daca ea facea misto de mine nu prea existau sentimente asa ca bafta

| Ponk a răspuns:

Intreab-o pe mess. Daca zice ca nu spune-i ca a fost o provocare. Uite cum sa faci:
"Tu-Auzi?
"Ea-Da"
"Tu-Ai vrea sa iesim? la un suc o inghetata"
"Ea-(Poate, Ma mai gandesc, sigur,)
Daca raspunde cu nu spune-i ca a fost o provcare, daca raspunde cu da "Sucess"

| astralwalker a răspuns:

Va multumesc big grin dupa mine, toti aveti fundita, dar mi-a placut foarte mult raspunsul lui ATHOS. ( +1 ATHOS ) happy