| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc sergiu am 17 ani, sunt un baiat cam oleaca rusinos si emotionat, dar sunt vesel si foarte glumet si sunt si impulsiv laughing imi place de o fata pot sa spun ca si m-am intilnit cu ea dar ne-am despartit fara ca ea sa imi spuna vreo pricina, o iubesc enorm cum pot sa o cuceresc?

4 răspunsuri:
| flory13 a răspuns:

Vorbeste cu ea cat mai des posibil, dar sa nu o deranjezi.
fa rost de numarul ei, daca nu il ai deja, si incepe sa vorbesti cu ea la telefon, sau prin mesaje.
incearca sa vrbesti cu ea despre sentimente, despre dragoste.
dai atentia pe care o merita.
dupa toate acestea propune-i sa fiti impreuna. macar sa incercati.

sper ca ti-am fost de ajutor.

apropo.

am si eu o intrebare si am nevoie de parerea unui baiat.
:

http://www.tpu.ro/......-prietene/

daca vrei poti sa imi raspunzi.

mersi. si succes.:)

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a răspuns:

La 17 ani rusinos aooleu ce ai facut pana la varsta asta ai batut tastatura in casa?:d si legat la intrebarea ta cum sa o cuceresti bla bla bla cum poti sa scrii ca o iubesti... te-ai vazut si tu odata cu ea si gata o iubesti off off off big grin, cum sa o cuceresti? uite ce trebuie sa faci. sa nu mai fiiiiii rusinoswinking bft

| SergiuMD a răspuns:

Cosmin mersi pentru raspuns, apropo toti acesti 17 am jucat fotbal, si inca ceva eu cu ea nu m-am vaz odata noi ne cunoastet de 1 an laughing flory13 eu cu ea am fost deja impreuna dar apoi ne-am despartit, am incercat sa vorbesc cu ea si nu chiar sa primit, mersi pentru raspuns.

| SergiuMD a răspuns:

Cosmin eu am jucat fotbal acesti 17 anihappy si inca ceva noi ne cunoastem de un an, mersi pentru raspuns si tie bft, flory13 am incercat sa vorbesc cu ea de multe ori dar nimic nu a esit, mersi pentru raspuns.