| Sorynutza_2878 a întrebat:

Cum sa cuceresc pe un baiat care cred ca doar oleaca ma place dar are totusi pe alta...cum sa il cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Elisa a răspuns:

Incearca sa te dai pe langa el " sa intri in pielea lui". Nu e frumos sa te bagi in relatiile altora, asta cred ca sti si tu, dar lasa. Incearca sa vorbesti cu el despre lucrurile pe care le aveti in comun, sa vorbesti mai mult cu el in asa fel incat sa te placa mai mult. Oricum daca te place un pic o sa contribuie si el la afectiunea ta catre acesta. Bafta.

Fundita?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tie ti-ar place sa ai un prieten si sa se bage alta sa ti-l ia? Nu desparti perechi. Daca iti place asa mult, asteapta sa se desparta de fata cu care este acum.Asa e corect.

| antimulte a răspuns:

Arata-i ca il placi, bate cate un apropo asa, ocazional, nu prea des ca sa nu dai impresia ca esti disperata. Daca te place, isi va face cumva loc in suflet pentru tine. BAFTA!

| BRG a răspuns:

Prin comportamentul tău, fi cît mai naturală posibil, și bineînțeles prin îmbrăcăminte care trebuie să fie adecvată și decentă.

| NCeausescu a răspuns:

Da semne ca il placi si daca el cu adevarat te iubeste va face primul pas!~acum depinde daca te placebig grin