| laurentiu80 a întrebat:

Ma refer la cei care sufera din dragoste, si vreau sa le zic parerea mea.Am stat cu o fata 5 ani, dupa care ne-am despartit. Ea si-a gasit imediat pe altcineva, ramanand insarcinata cu acea persoana. Eu inca o mai iubeam si eram pur si simplu distrus. Ma gandeam pur si simplu la sinucidere, nu dormeam nopti, ma gandeam ca nu o sa mai gasesc pe nimeni. Dupa 2 luni de suferinta, am fost abortdat de o fata extraordinar de frumoasa, cred ca si-a dat seama ca trec printr-o perioada de genul asta, era si ea singura si mi-a propus daca vrem sa fim impreuna. Am acceptat, este foarte frumoasa, foarte harnica, avem 6 luni de cand suntem impreuna si ne intelegem foarte bine. Eu nu sunt chiar foarte frumos recunosc, dar acea persoana m-a facut imediat sa uit cei 5 ani petrecuti cu fosta. Acum nu mai simt nimic pentru fosta, parca nici nu am fost cu ea, asa ca vreau sa le zic suferinzelor ca toate is la timpul lor, chiar daca suferiti si va doriti acea persoana din toata inima, o puteti uita complet. credeti-ma!

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Aceasta nu poate fi luată ca o întrebare, ci ca un sfat pentru cei ce suferă din dragoste. Și are dreptate, cu ajutorul timpului poți uita persoana pe care o iubeai din tot sufletul. Felicitări! Am adăugat întrebarea ta la favorite.

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sa iti ajute Dumnezeu sa iti fie bine si sa te bucuri de dragostea care si-a facut loc la tine in suflet! Multa bafta!

| RazvanGeorge a răspuns:

Multumesc pentru sfat, chiar trec printr-o periodata de genul acesta! Si ma bucur ca NU te-ai sinucis!winking

| Dienutza02 a răspuns:

Multumesc pentru sfat happy

| aLiaLi a răspuns:

Intrebarea ta este?happy Ceea ce s-a intamplat la tine poate fi un caz izolat nu neaparat o generalitate.

| Neimportant a răspuns (pentru aLiaLi):

Aceasta nu poate fi luată ca o întrebare, ci ca un sfat pentru cei ce suferă din dragoste. Și are dreptate, cu ajutorul timpului poți uita persoana pe care o iubeai din tot sufletul. Felicitări! Am adăugat întrebarea ta la favorite.

| qtheodora a răspuns:

Foarte Adevarat!happy

| PlayTheGame a răspuns:

Multumesc frate ai perfecta deptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru sfat.O sa-mi fie de folos.Mult noroc in dragoste.