| sorina_2296 a întrebat:

Ma si eu o problema la acare as vrea sfaturi.
Îmi place foarte mult un baiat pe nume Iulian, sunt in calasa cu el si am mai fost odata cu el, dar ne-am despartitin urma unei certuri banale.
Acum as vrea sa mai fiu cu el dar sunt foarte timida.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Cristina20143 a răspuns:

Eu zic sa ii tr un sms ca vrei sa stai cu el etc.sms cred ca ai curaj sa ii scrie.si el daca este timid eu cred ca 70% va accepta.trimetei u un sms ca vrei sa stai cu el.si sa vezi ca va accepta.pa'pa.succes

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el mai des. Trebuie sa observe o diferenta fata de pana acum. Incearca sa fii mai atenta cu el. Intr-o zi trebuie sa iti iei si tu inima in dinti sa ii spui ca ti-ar placea sa va impacati. Cred ca va accepta.

| sorina_2296 explică:

Vorbesc cu el, ne intelegem foarte bine dar din cate il cunosc (il cunosc destul de bine)dar si el este timid. Dar mersi de sfat l0rre.

| l0rre a răspuns:

Eu zic ca sa lasi timiditatea la o parte.Incerca mai multa comunicare cu el.si o sa reusesti u sa fi cu el:*

| ankabibi a răspuns:

Asa am patit si eu. iubesc pe cineva care am mai fost cu el si el stie ca il iubesc.tot impul la noi se intampla la fel. devenim prieteni dupa o sa fim impreuna si dupa iar de la capat...
pai spune si tu la o prietena si sa ii spuna ea lui sau mai bine lasa timiditatea si spune-i chiar tu
:X