| EvansSM a întrebat:

Salut! Maine ar trebui sa imi vina menstruatia (asa scrie in aplicatie) insa eu mereu aveam mici firisoare de sange cu cateva zile inainte. Ieri si azi nu au fost deloc si nici simptome premenstruale nu am avut. Mentionez ca am intretinut si raport sexual protejat (prezervativ care nu s-a fisurat sau rupt) in ziua ovulatiei. Credeti ca este posibil sa intarzie din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| gogugogugogu a răspuns:

Cauzele intarzierii pot fi mai multe dar fii linistita, daca protectia a fost corecta atunci nu esti insarcinata.

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Asteapta si vei vedea ce se intampla in zilele urmatoare.