| ada_3506 a întrebat:

mi-am inceput viata sexuala a 2 zi mi a curs putin sange cum e norma...si imi trecuse... au trecut 10 zile deja... iar eu am o hemoragie ...imi curge sange aproape ca la menstruatie ...luna asta mi a venit menstruatia nu are cum sa fie ...desi eu inainte am mai avut hemoragie mi se inflamasera putin ovarele dar mi a trecut...

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu dezvirginarea, ci mai degraba cu vreo dereglare hormonala. Mergi neparat la medic.

| marria a răspuns:

Mergi la medic

| haladita2307 a răspuns:

Eu zic sa te duci pana la doctor ar fi bine pentru ca el iti prezinta toate variantele posibile pentru care ai acesta hemoralgie si mai ales ca ti-ai inceput viata sexuala acum ar fi extraordinar un consult.

| realitate a răspuns:

Lol! e hemoragie interna du-te la doctor in urgenta. asa i s-a intamplat si fostei iubite gandeste te prin ce am trecut la 1 noaptea in urgenta si acolo i-am cunoscut si parinti doctorul le a zis ce avea tati ei mai avea unpic sa maomoare dar asta e viata ce l-am pus eu sa faca fata laughing