| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Mi.am inceput viata sexuala acum 3 zile.Am facut. o cu prezervativ, dar a doua zi am avut greaturi. Oare e din cauza ca nu mai sunt virgina? pentru ca am tot felul de gandurisad

7 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Cred ca tine de psihicul tau. Te gandesti prea mult la acel moment si de asta organismul tau reactioneaza in acest fel.Stai linistita ca o sa treacawinking

| poesia a răspuns:

Greturile nu au legatura cu sexul in cazul tau.Nu-ti fa griji si bravo tie ca te-ai protejat!

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Buna!
Daca te`ai protejat, atunci nu-ti face probleme.Cred te ingrijorezi prea mult din cauza ca te gandesti la acel "lucru", poate greturile sunt din cauza mancarii, sau ai o stare proasta.Si eu am greturi si inca nu mi-am inceput viata sexuala.Ca sa fii mai sigura cumpara`ti un test de sarcinatongue

| cosima11 a răspuns:

Probabil ca din cauza aia. daca ai facut`o cu prezervativ nu ai de ce sa te gandesti la rau:p stai linistita ca o sa iti treaca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu din cate imi aduc aminte cand mi-am inceput viata sexuala a doua azi nu am avut greturi, dar poate ai mancat ceva ce nu ti-a priit la stomac, dar daca spui ca a fost protejat, eu zic sa nu iti faci griji, da pentru linistea ta ca sa fi tu sigura asteapta 2 saptamani si fa-ti un test sau 2 de sarcina da cred ca nu ai de ce sa faci testul da treaba ta. succes si ai grije pe viitor

| andreeadenisailie a răspuns:

Daca te-ai protejat nu iti face griji si nu te mai gandi la aceea zi si nici la greturi!

| maadutzza a răspuns:

Si daca cumva te gandesti la o sarcina in primul rand daca te-ai protejat nu are cum si in al 2-lea rand nu cred ca o sarcina se cunoaste dupa o zi. dar se poate sa fi mancat ceva care nu ti-a placut sau cum spui tu s-ar putea sa ai si ca nu mai esti virgina dar nu cred ca sunt manifestarile unei dezvirginari