| deniy a întrebat:

Salut, mie imi place de un baiat de la mine din clasa dar nu stiu daca si lui ii place de mine, in anii trecuti se comporta foarte frumos cu mine, dar acum de cand a venit o alta fata in clasa nu imi mai da atata atentie, adica inca imi vorbeste si toate lucrurile astea dar...nu stiu ce sa mai cred. Uite de exemplu lui nu ii plac deloc dulcegariile sau sa fie imbratisat si chestii de genu dar acum cateva zile a fost ziua mea si ma imbratisat si ma si pupat desi nu a mai facut-o niciodata pana la momentul respectiv nici cu mine nici cu vreo alta fata, voi ce credeti ma place sau nu? Astept raspunsul vostru, multumesc de ajutor.

Răspuns Câştigător
| stef87 a răspuns:

De cand a venit noua tipa nu-ti mai da atata atentia, dar totusi a facut ceva special: te-a imbratisat si te-a pupat, desi el el e un baiat mai rigid. Anumite gesturi nu se fac fata de orice prieten, prin urmare daca tu esti cea speciala care merita aceasta atentie, da, simte ceva fata de tine. Ce ma pune pe ganduri e ca ai spus "clasa"... ori daca sunteti mici, nu stiu daca are rost sa va bateti gandul prea mult pe tema iubirii. O sa va tot schimbati parteneri pana o sa va dati seama care e diferenta intre "a place" si o relatie adevarata.

2 răspunsuri:
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Asa deci laughing pff pai eu cred ca da din pricina ce te-a imbratisiat. oricum ai zis ca vbesti mult cu el deci esti prietena buna cu el. eu zic sa te duci la el prin pauze sau dupa ore si sa stati de vb si il intr ce crede despre fata cea noua (cu o fata din aia trista) si o sa spuna el ceva pe acolo dupa u ii spui ca tii la el si vrei sa stii ce parere are despre tine daca iti spune ca te place (si u il placi) va combinati daca spune ca te considera doar o prietenea continuati sa fiti prieteni iar daca spune ca te place si u nu il placi nu ii rasp nmc ii spui doar mersi ca a vbit cu tine succes funda?:Xbig grin

| alinutsa20 a răspuns:

Da eu cred ca te place!