| Baghira a întrebat:

Miemi place de un baiat. Suntem in clase diferite si el e cu un an mai mare. El ma saluta de multe ori cand ne intalnim, dar nu stiu dacai place de mine. Eu am o prietena care tot ii place de el. Dar nu stiu daca lui ii place de prietena mea. ajutati-ma sa ii placa si lui de mine.

3 răspunsuri:
| eu123456789 a răspuns:

Mai mult ca sigur e interesat de tine. Incearca sa te imprietenesti cu prietenii lui de la care vei afla mai multe despre el.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| IuliaRoxana a răspuns:

Daca numa te saluta atunci nu prea inseamna ca te iubeste

| WITCHgirl a răspuns:

Salut, cind il vezi intreba-l ce crede despre tine sau despre prietena ta si va decizii.