| kytykat a întrebat:

Miemi place de un baiat pe nume gaby el ma iubeste eu il iubesc numai un singur lucru este rau in relatia noastra, este un baiat care este prietenul cel mai bun eu sunt in clasa a 6a acel baiat vrea sa ne desparta dar nu stiu de ce am intrebat-o pe iubita lui si ea mi-a spus ca i place de mine si chiar el mi-a spus ca este posibil sa ii placa 50 % de mine iar mie nu-mi place de el mie-mi place de gabi va rog ajutati-ma cum sa fac sa nu ma despart de el?

Răspuns Câştigător
| DoLyy a răspuns:

Draga mea, eu cred ca el daca te iubesc no sa te paraseasca asa usor vorbeste cu el si spune-i care e treaba...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GyeBaek a răspuns:

Stai mult timp cu el, si oricum daca si gaby ter iubi crezi ca sar desparti de tine.

| adi_3786 a răspuns:

Daca va iubiti nu va va despartiti nimeni, fii sigura de asta.