| BodiX a întrebat:

Multi prieteni imi spun ca am penisul destul de mic... Am 13, 5 ani si penisul meu masoara undeva pe la 14, 5 - 15cm iar prietenii mei imi spun ca ei au aproximativ 20 cm... Deci ce ziceti ei mint? Sau eu chiar am penisul prea mic? sad

Răspuns Câştigător
| AlecsOne a răspuns:

Tu la 13 ani Pot spune ca esti Dotat happy...ei mint pentru ca le este ciuda ca tu o ai mai mare laughing nu au cum sa o aiba la varsta ta de 20 cm pentru ca nici unii oameni in toata firea nu o au atat happy

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Toti mint sa stii! Pune-i sa le arate si ai sa vezi ca se vor eschiva! Si sa stii un lucru decat mare si proasta mai bine mica si jucausa!laughing

| AlinAlinul a răspuns:

Rahat la 14 ani stai bine,.20 de cm? omg nici barbatii in toata firea nu ajung la asa o marime(nu toti), si sa iti zic, marimea penisului normala la un barbat este de la 15pana la 19 cm, de la 18 in sus deja devine neplacut pentru partenera deoarece o doare. deci cum a zis mai joslaughing mai bine mica si jucausa decat mare si proasta