| ardeal a întrebat:

Am aproape 15 ani, penisul meu masoara 15cm, este insa subtire, 4cm. Ce alimente ajut ala marirea lui?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu ti face griji pentru ca tu esti in crestere, mai ai rabdare si o sa fi multumit

5 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Sa il pui pe fieru de calcat laughing

| Cretaker a răspuns:

Ceapa, sau da'ti pe penis cu acid nitric.
Acidul nitric mareste procesul cresterii penisului.

| SMaricel a răspuns:

E normal...cauta pe internet

| theused a răspuns:

15?laughing la 15 ani?laughing interesant.de grosime nu stiu ce sa zic...nu cred ca este ceva ce ajuta treaba asta.sincer...but good luck anyway

| Filament a răspuns:

Iei un cartof,il bagi in cuptorul cu microunde,dupa il mananci,iti tai penisul,il bagi la microunde, dupa undeva la rece de preferat in congelator, dupa pui picatura il lipesti si sa vezi ce mare se face happy ( rolling on the floor))))))))))))))) )