| Burzea a întrebat:

nu stiu cum sa incep...am o colega in clasa care imi place foarte mult.e foarte frumoasa si are un corp superb. dar eu o plac pentru ceeea ce este nu pentru cum arata. parca mi-a intrat la suflet, la inima, o visez noapte, sunt innebunit dupa ea.As intreba-o daca i place de mine, daca vrea sa fie cu mine, dar imie atat de rusine. stiind la cum arata ...nu cred ca i place de mine. ajutati-ma. puneti-va in locu meu cum ati proceda?

Răspuns Câştigător
| TinaDeea a răspuns:

Pai, mai intai ar trebui sa te apropii de ea ca un prieten, fa-o sa aiba incredere in tine si sa fii deschis cu ea, ca sa fie si ea cu tine, sa vorbiti despre orice, chiar si lucruri prostesti, iesiti la o plimbare, incearca se te apropii de ea mai intai ca un prieten, nu o lua din prima cu "Vrei sa fii cu mine?" Incearca sa ii fii cel mai bun prieten si mai tarziu ai putea sa faci si pasul urmator. Sper ca ai inteles ce am incercat sa-ti spun, succes kiss

4 răspunsuri:
| GMVBOSS a răspuns:

Zi-i ce simti; s-ar putea sa te placa, iar daca este inteligenta nu se va supara, poate de pune in "Friendzone". Atata timp cant nu e sociopata, se poate sa ai sanse.

| TrooololololololoJR a răspuns:

N-ai sanse, ia-ti gandu, te cheama bebemititel. e clar

| Burzea explică (pentru TrooololololololoJR):

Habar nu ai cine este in spatele numelui si pozei... daca nu sti macar taci!

| Panteras a răspuns:

Odata ce ii spui ce simti pentru ea eu nu cred ca te-ar refuza dar fata aceia tia aratat macar un pic ca ii place de tine adica se poarta dragut cu tine te mai imbraciseaza cateodata sau chestii de astea probabil sunteti in aceeasi dilema amandoibig grin