| maycry a întrebat:

Salut nu vreau sa radeti de mine! dar am avut o prietena si aceasta s-a despartit de mine spunand ca nu sunt matur, se refera ca am un penis mic am avut un singur contact sexual cat timp am fost impreuna,(3 saptamani, iar dupa 10 zile de relatie am facut sex cu ea)m-am grabit eu sau ce? iar de atunci a inceput sa se strice treaba...ma rog ea acum am inteles de la o amica de-a ei ca s-a despartit de mine ca sa fie cu unu..si nu stiu ce sa fac ma gandesc mereu la ea,imi vine sa o sun dar nu pot, pentru ca am sunat-o intr-o seara si era cu ala, punand-o sa ma sune si sa imi zica sa nu o m-ai sun nicio data...ea urmatoarea zi m-a sunat si a zis ca mi-a spus lucru-l asta ca era cu iubitul ei, nu pot sa trec peste ce sa fac, apropo daca nu m-am facut inteles puteti sa ma intrebati! va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Motivul pentru care s-a despartit de tine a fost ca sa fie cu cel de acum nicidecum ca nu esti matur sau c-ai avea penisul mic big grin, asta a fost numai o scuza sa poata scapa de tine, dar se pare ca intr-un fel mai tine la tine. Nu stiu ce as putea sa-ti spun sa faci, pentru ca s-ar putea sa o recastigi din nou dar intrebarea e daca se merita? daca te-a parasit 1 data o va face si a 2-a oara, se pare din spusele tale ca ea vrea sa te tina pe tine doar ca pe o,, rezerva" happy daca tu accepti asta atunci continua sa ti legatura cu ea, iar cand se va satura de ala se va intoarce la tine pana va gasi iarasi altul si tot asa... se pare ca la ea relatiile sunt pe interes NU din dragoste!
Asta a fost parerea mea, faci cum vrei, bafta!

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Așteaptă să-ți mai crească puța iar apoi poți s-o contactezi.

| minrest a răspuns:

Pai asta e nivelul ei, la alt pretext nu s-a gandit decat la dimensiunea penisului. A zis asa si ca sa iti creeze complexe, deci are si un caracter urat. E si parasuta, luna asta cu unu', luna urmatoare cu altul. Asa ca nu prea are dupa cine sa iti para rau. Salut.

| AmaToaRea a răspuns:

S-a despartit de tine pentru ca ai penisul mic? sa-spui ca daca depaseste de 13 in erectie e considerat normal iar faza ca nu esti matur a fost un pretext ca sa se combine mai repede cu ala.deci treci peste sunt milioane de fete

| Black38 a răspuns:

Pai in primul ea s-a grabit sa faceti sex si nu cred ca motivul care ti l-a spus ar fi unul bun ca sa se desparta de tine.Ea iubeste alt tip si tu ar trebui sa uiti de ea