| Florin_Baicu_1982 a întrebat:

.va rog ..am facut sex cu prietena mea acum 3, 5 luni dupa care ne-am despartit...si ea m-a sunat acum sa-mi spuna ca e insarcinata cu mine in 2, 5 luni. e posibil ca dupa o luna de la ultimul contact sexual sa ramana insarcinata? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai mai facut sex cu ea dupa aceea data de care zici tu, nu poate fi gravida cu tine.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, posibilitatea e ca acuma sa fi aflat

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se poate ramane insarcinata dupa mai mult de 5 zile de la s#x deoarece spermatozoiizii pot trai maxim 96-120 de ore.

| mihai69 a răspuns:

Se poate. Dar nu cu tine. Și asta se poate dovedi prin analize ADN.

| grab a răspuns:

To ce se poate...

Răspuns utilizator avertizat
| AutumnDay a răspuns:

Cei care ti-au raspuns aici ca nu probabil nu stiu ca dureaza 1-2 saptamani pana se implanteaza sarcina in uter. Deci da, cel mai probabil e insarcinata cu tine, iar varsta sarcinii, de 2 luni si jumatate e estimata.

| belealacasaomului a răspuns:

Daca este asa dupa cum ne spui, chiar nu se poate