| FaraNumeCaSeAfla129373749 a întrebat:

Nu vreau sa va plictisesc cu detalii... imi place de o fata(dar deocamdata nu vreau sa formam un cuplu... vreau doar sa ne intelegem bine ca este foarte de treaba)... si va rog sa imi spuneti niste subiecte de vorba... merci!

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Vezi problema cu tinerentul din ziua de azi? nu mai aveti pasiuni, chestii care sa va placa. puteti sa vorbiti despre faptul ca aveti amandoi personalitatea unui cartof. si ideile la fel.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-as sugera sa mergeti in parc si acolo va puteti aseza pe o banca si sa stati fara a face nimic.Subiectul ar putea apare pe neasteptate, l-ati putea dezbate urmand a repeta experienta chiar a doua zi.

| neutrino a răspuns:

Intreab-o ce mai gateste, daca nu gasesti un alt subiect comun varstei voastre. Doi amici, indiferent de sexul lor, pot discuta si despre un film, dupa ce l-au vizionat impreuna, si chiar despre subiecte scolare.

| SkyPilot a răspuns:

Incepi prin a incerca sa o cunosti cat mai bine. Intreab-o despre ea. Pe baza raspunsurilor, vei gasi noi subiecte de discutie.