| anonim_4396 a întrebat:

un baiat cred ma place. si eu il plac el mi-a zis ca ma iubeste si apoi si eu i-am zis ca tin la el..si vreau sa formam un cuplu numai ca eu astept sa ma intrebe el acest lucru dar nu ma intreaba sad cum sa-i zic eu ca vreau sa formam un cuplu dar cu un mesaj mai lung sa nu-i zic direct FUNDA!

2 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Ai putea sa-i dai un mesaj in care sa il intrebi ce planuri are cu privire la voi (el poate crede deja ca formati un cuplu) daca iti este greu sa-i spui in fata

| EvaneSScence a răspuns:

E curios sa-ti spuna ca te iubeste inainte de a fi in relatie cu tine. Si tu, care doar il placi, ii faci propunerea? hm. Suna cam invers.
Gaseste un text sa-l provoci sa ti-o spuna el, intr-o discutie insa pe fb sau mess, ori direct. Nu ii trimite tu mesaj cu apropouri.