| stefanik96 a întrebat:

Salut.Numele meu e Stefan si vreau sa-mi fac o prietena (eu sunt a 7-a si ea a 8-a ) dar imi place mult de ea si nu stiu cum sa ii spun. Daca ma puteti ajuta cu un sfat.Sa ii fac un cadau sau ceva...

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

Am o intrebare... Ea vorbeste cu tine? daca sunteti prieteni asta va fi mai usor. Dar daca nu, mai bine ai incerca sa porti o conversatie cu ea pe mess, sa vorbiti la scoala. cadaca mergi la ea asa din senin cu ceva... nu cred ca o sa iasa prea multe. Dar daca incepi cu o convorbire mai degajata, asa pe mess, ii dai o intalnire la un suc.o sa meargawinking. Succes :*

3 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Daca esti frumos te poti duce si sa ii spui ''eu te plac mult...ce zici vrei sa fii cu mine?''
Sh daca vrei sa-i dai un caduo i-ai o lalea.o zambila...
PwP

| diavolita_4468 a răspuns:

Poti fii romantic.ii poti da un trandafir rosu cu un biletel secret

| antoniacatalina a răspuns:

Iai o ciocolata si un buchet de flori