| cristian_5654 a întrebat:

Salut numele meu este Cristi sunt in zodia sagetatorului nu stiu daca asta are legatura cu intrebarea pe care va voi adresa. Din cate stiu sagetatorii nu prea iubesc.Eu as vrea sa stiu de ce nu ma poate face cineva sa o iubesc?

Răspuns Câştigător
| Te besk a răspuns:

Pt ca persoanele pe care ai rea tu sa le iubesti, nu sunt iubiti de nimeni. Dar macar iubita ti-o iubesti? Sau nu ai. Infine. Daca ai si nu o iubesti inseamna ca nu este o persoana iubita, nic de tine, nici de ceilalti din jurul ei.Succe pa

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inca nu ti-a venit vremea, mai asteapta.Eu am avut prima relatie serioasa abia la 19 ani.deci nu e moarte de om!

| Alisa a răspuns:

Inca nu ai intalnit persoana potrivita. ai rabdare, ca ea va aparea, dar cel mai important lucru sa stii sa o pretuiesti. bafta