| aLina_8828 a întrebat:

Salut.
o data sau de mai multe ori... eram cu prietenul meu in pat si eram pe jumate dezbracatithinking si ne sarutam, el era cu mana pe sanii mei. si eram amandoi excitati. si simtem cum imi curge ceva din.
si m`am dus la baie si era un lichid alb. straight facethinking ce inseamna asta?
mi s-a intamplat de fiecare data cand eram cu el in pat... funda

Răspuns Câştigător
| alliss a răspuns:

Te excitihee hee nu ai de ce sa-ti faci probleme :* Funditabatting eyelashes?

11 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Ii ceva ce ni se intampla tuturor femeilor! te exciti fara acel lichid nu te pote penetra usor ci doar cu lubrifiant.

| lorycykcl a răspuns:

Se numeste secretie, deci ai avut parte de un orgasm.

| BeLLLLLa a răspuns:

din cauza ca erai erai excitata fatahappy
winking
:X
si de aia,
patesc la fel
nu-i un lucru rau :*

| MuñequitaLoka a răspuns:

Asa se intampla cand te exciti. asta inseamna sa fi ¨uda.¨

| lavyBandB a răspuns:

Cati ani ai?laughing pont: nu mai face lucruri de genul pana nu esti destul de maretongue

| Kataloasa a răspuns:

Pentru ca te'ai excitat, "te'ai udat". Dar pentru orice scurgere care nu ti se pare normala poti face o vizita la ginecolog.

| Skylar a răspuns:

Din?
din...din ce? sa stii ca e normal sa zici p i z d a si da e ceva normal

| MusicMakesmeSmile a răspuns:

E lichid vaginal...sau ceva de genul iti curge cand esti excitata...e normal. nu sti ca se zice te-ai udat? adica deai excitat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din cate stiu si eu, acel lichid alb nu este un motiv de ingrijorare sau ceva, e pur si simplu de la femei.Adica acel lichid alb, nu are o regula sau o ora fixa cand curge.Tot ce stiu este ca e normal.:-)

| Bebelusa_9290 a răspuns:

Uite idul meu aici ingeras_bebelusa. Iti dau aici pe mess orice detaliu despre sex

| criss_6647 a răspuns:

Nu lichidul era doar secretie vaginala curge orcarei fete sau femei ok fi linistyta