| WilliamQoilung2024 a întrebat:

Salut! O fată care accepta "prietenie cu beneficii" FWB, are o stimă de sine scăzută, poate fi numită cu*vă?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Daca accepta asta cu mai multi tipi simultan, da. Altfel nu.

| LadyOtis a răspuns (pentru VoidEternal):

Tu cum te numesti daca accepti cu tipe simultan? De curiozitate

| VoidEternal a răspuns (pentru LadyOtis):

O să-ti răspund când o să mi se întâmple.

| VoidEternal a răspuns (pentru LadyOtis):

Oricum, echivalentul masculin pentru cu*va. ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
Nu e vorba de un dublu standard aici.

| LadyOtis a răspuns (pentru VoidEternal):

In visele tale

17 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu, o astfel de fata are incredere în ea și o mare stima de sine

| Simpatic a răspuns:

Poate fi catalogata ca si cur*a cum zici desi este destul de gresit sa numim asa (mai ales raportat la genul asta de relatie care nu implica bani in mod direct sau placere sexuala cu multipli parteneri), dar intr-o relatie chiar si cu beneficii sunt doua persoane nu? de ce catalogam astfel doar femeie din relatie iar barbatul este cumva un macho, caci si el este tot acelasi lucru in acest tip de relatie... dar masculin!

| WilliamQoilung2024 explică (pentru Simpatic):

Și dacă merge din relație, în relaţie... Cu beneficii, bineînțeles, undeva la cel puțin 6 pe an?
Adică două luni, cu unu.
Alte doua cu altui...
Și tot așa.

| Simpatic a răspuns (pentru WilliamQoilung2024):

Atunci vorbim de o meserie happy

| dullcat a răspuns:

Daca esti un nesimtit evident ca o vei percepe asa si o vei eticheta conform mentalitatii tale.

| Hyperion7 a răspuns:

Da,de niste persoane la fel de inferioare și cu stima la fel de joasa ca fata respectiva.

| LordCristobal a răspuns:

Nu,in nociun caz!
Poate fi considerata mai degraba ca fiind o fata care adora diversitatea si careia ii place sa se distreze.

| LordCristobal a răspuns:

Sunt curios ce o sa zica userul fanatic religios pe nume onur sau cum naiba il mai chema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mai degrabă din contra. Cred că are multă siguranță de sine și tupeu ca sa accepte așa ceva.

| Miruna333 a răspuns:

Poate fi numita astfel de mintile scurte. limitate. De un om sanatos la cap, niciodata.

| Robert2526 a răspuns:

Cred ca din contra, are o stima de sine chiar crescuta de poate sa faca asa ceva.
Daca esti frustrat, poti sa o numesti cum vrei tu.

| WilliamQoilung2024 explică:

Și ce face, după un șir de prietenii cu beneficii?
Se pensionează?
Adică se mărită?

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Doar cuva curva nu