| Infern0 a întrebat:

am o intrebare. E vorba de o pritena de-a mea de la scoala si ne intelegem bine, vorbim in orelaughing...etc.Si jucam adevar provocare eu cu ea si un prieten de al meu, sticla ma nimerit pe mine si am intrebat ea daca o plac, clar ea ma place din clasa 1 dar eu atunci nu o placeam dar acum in clasa a 7-a cred ca e draguta si o plac si eu, si i-am zis sa nu vorbesc in clasa cu toti colegii si ne trimiteam biletele, in cazul asta ar trebui sa o sarut?, nu conteaza daca am 13 ani ca mai am prieteni care se saruta cu limba, tot imi vine dar nu stiu...

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Trebuie sa vezi daca e de acord sa aveti o "relatie", nu sa o iei asa cu "japca" pentru ca nu e frumos.Nu e matura si nu poti sti cum reactioneaza.happy

| 9gag a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci...ii spui ca trebuie sa vorbesti cu ea, o aduci pana la tine acasa, o prezinti parintilor, mergeti in camera ta si...va faceti temele, Distractie placuta

| AlexEuManu a răspuns:

Uite,daca te placeio zic sa o saruti si daca e putin mai uratica ai si tu ce f*** macar!

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

E vorba despre Ana? Daca da atunci stii cine sunt(Ioana din clasa). Ea nu mai vrea sa fie cu tine fiindca nu vrea sa afle celalti colegi, dar ea inca te place(poate spui ceva). Si tu nu mai fi asa rusinos. O sa vorbesc cu ea si iti voi mai spune. IN NICIUN CAZ SA NU O SARUTI! O cunosc foarte bine si probabil o sa se supere foarte tare.