| FreeFly a întrebat:

O fata frumoasa mi-a spus ca ma place, si eu o plac si i-am spus asta.In timpul vacantei nu ma pot intalni cu ea si as vrea sa imi dati niste idei despre cum as putea sa intru in vorba cu ea pe mess. Funditaaaa:X

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te ca in acel timp in care nu o poti vedea acea fata poate spune ca place pe alti indivizi si tu ramai ca un tantalau asteptand sa o vezi, daca tu vrei prietena adevarata cauta ceva prin zona ta sa o vezi mai des.

| ignore a răspuns:

Intreab-o ce face ce a mai facut cum e in vacanta

| Emiily a răspuns:

Pai daca vrei sa vb cu ea mai mult poti sa vb si la telefon sau stiu ca nu e chiar ceea ce asteptai poti sa ii spui unui prieten de al tau care se intalneste mai des cu ea sa ii transmita de la tine ceva...si pe mess ii spui cam pe la ke ore intri tu si sa intre si ea la aceleasi ore. asa va fi mai bine

| 0ffliner a răspuns:

Pai intreab-o frate raised eyebrows sun-o dai mesaje cand incepe scoala pe 12 sept sun-o ba! sau o fura altu.

| loveisfree a răspuns:

Ii zici un simplu "ceau, ce faci?" si de acolo incepe toata discuti
[ce e asa greu]

| loveisfree a răspuns:

Ii zici un simpli "ceau ce faci?","cu e vacanta?" ceva de genul
[ce e asa greu]