| NoNameMike a întrebat:

In vacanta vorbeam cu o fata si mi-a spus ca ma place si eu i-am spus ca o plac dar acum in timpul scolii nu mai e asa de draguta cum era in timpul vacantei e altfel credeti ca nu ma mai place, eu inca vb cu ea dar nu mai e asa caldă cum era in vacanta.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crede asta.S-ar putea sa te inseli. Fata este preocupata de scoala. Daca tu nu, este problema ta.

| SkyPilot a răspuns:

Poate ca in vacanta nu avea ce face si s-a purtat mai bine cu tine din acest motiv. Sau poate ca sentimentele ei pentru tine s-au racit.

| Nonameagain a răspuns:

Poate e preocupata de scoala. Vrea sa invete, mai mult decit sa se vada cu tine.

| NoNameMike explică:

Nu cred ca e asta adica nu e prea atenta la ore si chestii din astea adica eu stau cu ea in banca si o vad