| SunLounger a întrebat:

O intrebare mica! Daca ii spun prietenei mele ca ea a fost prima fata cu care m-am culcat, e bine? Adica, nu se va simti prost? Voi fetele cum ati reactiona, sau cum ati privi acea persoana? Astept un raspuns, dau si funda!

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Sun, prietene, daca ii vei spune acest lucru o vei face sa se simta cea mai speciala fata din viata ta. Deci raspunsul meu este: Da, spune-i si va fi fericita. Nu se va simti deloc prost, ci se va simti speciala. Be smart. Have a nice daywinking

3 răspunsuri:
| kidboo a răspuns:

Cosmotel esti geniulaughing) atat am de spus. logic ca si-a dat seama sun. adica prima data ai vazut cum e. putina teama...nu stii ce sa faci..si parca nu iese ca in filmele pornolaughing

| Cosmotel a răspuns:

Spune-i, dar cred ca si-a dat seama deja big grin

| cookyeh a răspuns:

Eu cred ca ar fi incantata sa ii spui acest lucru.