| ToTuleOK a întrebat:

O intrebare pentru fete.
Voi cum incercati sa va apropiati de un baiat cand va place de el?
As vrea niste exemple ca sa pot deduce si eu daca unei fete ii place de min!
Multumesc anticipat.
Fundita pentru un raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| LostInBubble a răspuns:

Fundita pentru raspuns bun?
De unde sti tu care e un raspuns bun, avand in vedere ca fiecare actioneaza in moduri diferite?happy

Asta chiar e penibil.
Daca vrei sa afli daca te place vorbesti cu ea si gata. Nu toate suntem la fel.

Eu de exemplu eu nu arat la nimeni nimic. happy Sunt indiferenta in mare parte a timpului, sunt ironica, am toate defectele astea care mie imi plac. Deci, eu nu as face nimic, poate as incerca sa vad ce e de capul lui: ce ii place, ce face majoritatea timpului. Dar nu as face nici un pas pentru ca oricum toate trec.
E raspunsul dorit de tine? Nu.

Toate fetele iti zic ce fac ele, dar tu consideri bun raspunsul care iti convine. happy

Mai bine scrie asa, pentru ca parerea mea e ca tu nu sti sa te exprimi.

Oricum, bafta cu fata. Si nu te lua dupa ce fac alte fete. Ea e unica si ce face ea conteaza. Daca nu vrei sa vorbesti cu ea, incearca sa ii dai de inteles ca o placi sa vezi cum reactioneaza, dar eu zic sa vorbesti. happy

Succes.

4 răspunsuri:
| Sweete a răspuns:

Pai, nu iti spun ce fac eu.O sa iti spun cum iti dai seama.Iti poti da seama din privirea ei. Daca este o privire profunda, asta inseamnaca simte ceva pentru tine.In al doilea rand felul in care se comporta. Daca incearca sa iti capteze atentia, sau incearca sa se bage in seama, e total vizibil ca te placeee! Sper ca te-am ajutat.Succes in continuare!:*:*

| Crazydyana a răspuns:

Pai...
1. incerc sa intru cu el in vorba
2. aflu ce ii place lui mult si astfel gasesc sb comune de discutie
3.il abordez intr'un mod destul de frumos
4.nu stau mereu dupa fundul lui ca sa n creada ca sunt o disperatalaughing

| BeibiiC a răspuns:

Eu una, incerc sa aflu tot ce pot despre el, si de obicei, caut pe facebook, pentru ca acolo vine aproape ce am nevoie sa aflu laughing in alt caz, pe la prieteni. Dupa imi fac curaj si intru cu el in vorba, iar prin mici indirecte ii dau de inteles ca imi place de el, si uneori, ca sa fac pe inocenta sau asa intreb : " Si, cu drgostea cum o mai ducibatting eyelashes? " Sau intrebari de genu, cand ma conving cat de cat cum sta treaba si prind un pic de incredere in el sau asa, imi iau inima in dinti si incerc sa ii dau indirecte, poate unele asa mai directe pentru a vedea ca vreau ceva mai mult. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu, dar ce pot sa iti spun, tu trebuie sa fi cat mai atent la vorbe, felul cum iti vorbeste, si mai ales la semne, la comportament.

| WhiteSoul a răspuns:

Pai o fata te poate evita daca te place...dar cel mai sigur intreab-o.