| Trq a întrebat:

O mică nelămurire: Ce diferență e în a face dragoste şi în a face sex? Ştiu ceva ceva, dar vreau mai concret.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna. Actul sexual e acelasi

| corbulalbrosu a răspuns:

Diferenta dintre a face dragoste si a intretine sex, in mod concret consta numai in privinta raportului/relatiei avute cu respectiva partenera. Actul sexual in sine decurge la fel in ambele cazuri. big grin

| mihai69 a răspuns:

Niciuna. Doar câteva litere.

| SG1995 a răspuns:

Diferența e terminologică, fizic nu e vreo diferență doar în actul de-a face dragoste înclude și-o implicare emoțională.

| Trq explică:

Am înțeles. Totuşi, mai aştept şi alte explicații. Mersi de răspuns.

| ArimaB a răspuns:

Sex faci cu oricine, dragoste cu fata/baiatul care il iubesti cu adevarat.