| zuzi_9390 a întrebat:

Care e diferenta dintre a face sex si a face dragoste? vreau raspuns concret nu dupa net...adica sex la ce se rezuma si dragoste la ce daca faci sex o faci...cu pl intelegeti voi si la dragoste e la fel? sau cum?

Răspuns Câştigător
| Izabelaisa a răspuns:

Poi cand faci sex happy e ca si cum te-ai **** cu zdrentele alea de se *** pe bani laughing!

Si la dragoste e cand faci dragoste cu persoana care o iubesti cu adevarat si o faci din suflet love struck!

Eu asta cred straight face

4 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Nu e vorba de asta. Dupa mine e vorba de sentimente si de implicarea emotionala si sentimentala. Asta face diferenta.

| helpu a răspuns:

1992bibi - merita fundawinking

| Shugareala a răspuns:

Pai atunci cand te implici emotional, adica ai sentimente pentru persoana respectiva, se spune ca faci dragoste... faca nu ai sentimente pentru el/ea, faci sex happy

| zuzi_9390 explică:

Eu sunt inca virgina... daca fac sex inseamna ca nu mai sunt...dar daca fac dragoste tot nu mai sunt sau cum?