| Cristian_Ion_1995 a întrebat:

Ok am si eu o problema si vreau un sfat

Am 16 ani si joc fotbal la Rapid si sunt la liceul Mircea Iliade. Imi palce de o fata care este in acelasi liceu si sta langa mine. Ei i palce mult scoala si mie dar eu nu am timp ca ia sa invat deoarece am multe antrenamente. Eu am o problema sunt foarte timid cand sunt cu fetele, a avut odata un meci si a fost si ia si e teren nu sunt timid, si dupa meci a venit si m-a felicitat.Eu am o verisoara care este buna prietena cu ia si am flat de la verisoara ca ma palce! Si eu o palc dar ea este mult cu scoala nu este cu moda si ce la palce la celelalte fete in vremurile nostre ii palce decat muzica si scoala nu pre stiu cu msa vb cu ia. Daca imi puteti da un sfat vasi ramane indatorat

Multumesc dau funda!
P.S:Vreaau sa raspuna mai multe fete!

3 răspunsuri:
| Huruse a răspuns:

Wow! Nu mai incape nici o indoiala, daca ei ii place la scoala iar limbajul tau de zi cu zi respecta aceeasi gramatica pe care tocmai ai afisat-o, e clar ....Acum pe bune, abia am reusit sa descifrez.E cam greu cu cate un,, i" in minus, o cratima sau mai stiu eu ce. Mai vezi si tu ce face dictionarul acolo sus pe raft, asa doar de dragul de a invata ca doar iti place la scoala, tu insuti ai spus.

| Cristian_Ion_1995 explică (pentru Huruse):

Te rog lasa-ma daca ai chef de din astea

| IANAaaaa a răspuns:

Depinde ce muzica ii place :* si acum nu prea cred ca ii place numai scoala si muzica laughing