| Cristian_Ion_1995 a întrebat:

Ok am si eu o problema si vreau un sfat

Am 16 ani si joc fotbal la Rapid si sunt la liceul Mircea Iliade. Imi palce de o fata care este in acelasi liceu si sta langa mine. Ei i palce mult scoala si mie dar eu nu am timp ca ia sa invat deoarece am multe antrenamente. Eu am o problema sunt foarte timid cand sunt cu fetele, a avut odata un meci si a fost si ia si e teren nu sunt timid, si dupa meci a venit si m-a felicitat.Eu am o verisoara care este buna prietena cu ia si am flat de la verisoara ca ma palce! Si eu o palc dar ea este mult cu scoala nu este cu moda si ce la palce la celelalte fete in vremurile nostre ii palce decat muzica si scoala nu pre stiu cu msa vb cu ia. Daca imi puteti da un sfat vasi ramane indatorat
Multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Stii, si scoala e buna la ceva, pe langa ca te alegi cu multe cunostinte, iti mai largesti si orizonturile. Asa ca macar in timpul liber, mai pune mana pe o carte, e un sfat prietenesc. Asa ei poate ii place de tine ca fizic, dar trebuie sa ii placa si personalitatea si felul cum te comporti, nu numai cum dai cu piciorul in minge.
N-ai de unde sa stii 100% ca ea e doar cu scoala, poate mai are o gramada de hobby-uri de care nu stii.
Lasa timiditatea si apropie-te prin verisoara ta de fata.
Bafta!

4 răspunsuri:
| cinedecattn a răspuns:

Cand o vezi zambestei opartate frum cu ea fii un domn nu un magar si daca vr sa o cuceresti cu adevarat furai un sarut pe ascuns si incearca sa intrii in conversatie cu ea

| Cristian_Ion_1995 explică (pentru cinedecattn):

Mersi dar sunt cam timid

| Cristian_Ion_1995 explică (pentru cinedecattn):

Mersi!

| cinedecattn a răspuns:

Pai daca esti timid fa-ti curaj sau cere ajutorul lui dumnezeu stiu ca e naspa darfuctioneaza