| Inovation31 a întrebat:

Pai sunt baiat si am o prietena foarte buna dar ne certam cam mult si aseara am intrecut masura amandoi si ea a inceput sa planga si tot ea si-a cerut scuze si a vrut sa ne impacam am iertat-o si ne-am continuat prietenia ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic, asta a fost alegerea ei si eu am respectat-o dar nu stiu cum sa fac sa nu ma mai cert asa mult cu ea ma supar foarte repede si sunt cam orgolios, si ar mai fi o intrebare..se poate ca ea sa simta o atractie fata de mine? cand ne-am certat mi-a dat un mesaj in care mi-a spus ca ii pare rau si ca nu a vrut sa ma supere si ca tine la mine foarte mult a scris cam asa "imi pare rau nu credeam ca te vei supara asa tare pe mine si sincer chiar m-am atasat de tine"

Răspuns Câştigător
| 69dacăvrei a răspuns:

Da, probabil ii place de tine. Sfatul meu e sa nu mai fi asa suparacios, inloc sa fi fericit, s-o faci sa rada, sa o faci sa se simta bine cu tine, tu o faci sa planga?! O sa ai de pierdut daca o sa fi in continuare asa, nu numai cu ea, cu toata lumea. Incearca sa te schimbi.

| Inovation31 explică (pentru 69dacăvrei):

Multumesc pentru sfat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa te autoeduci pentru a nu te inerva repede. Se poate daca vrei! Cred ca ea te iubeste dar ti-e nu-ti prea este capul la ea.

| Inovation31 explică (pentru Salontanul):

Multumesc pentru sfaturi!