| Mario8739276281 a întrebat:

Salut, parca acum o luna nu se vedea asa de rău venele de la penis, acum mai nou venele de la penis sunt mai vizibile.
De la ce s-au făcut și ce pot face sa nu se mai îngroașă?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ingrijorarea ta in privinta aspectelor semnalate este in totalitate lipsita de sens, fiindca in mod logic si normal asa arata in general orice penis bine dezvoltat, viguros si mai ales perfect... sanatos.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Probabil ori e în creștere, ori ai început să-l folosești, ori... ambele (cel mai probabil).
Dar nu e nimic anormal.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal ce ai observat tu. Daca nu ar fi asa, ai crede ca penisul tau este bolnav.

| Goete a răspuns:

Daca sunt mai vizibile nu se vad mai rau, ci mai bine.

| Megasurfs a răspuns:

Nimic. Asta e evoluția. Nu ai cum sa o opresti